Iron Man / Geležinis Žmogus [A.M.F]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • sek0ne
    AnimeMinusFamHator




    • 2007 04 28
    • 1260

    Iron Man / Geležinis Žmogus [A.M.F]



    Pavadinimas: Iron Man / Geležinis Žmogus
    Žanras: veiksmas, nuotykiai, sci-fi
    Tipas: TV Series, 12 episodes
    Išleidimo metai: 01.10.2010 till 17.12.2010
    Režisierius: Takeshi Koike
    Studija: Madhouse Studios , Marvel Studios

    AniDB ANN

    Istorija trumpai: Tonis Starkas \"Stark Industries\" savininkas, savo imperiją sukūrė kurdamas naujausią ir moderniausią ginkluotę. Taip pat žinomas kaip Geležinis Žmogus, kovotojas su nusikalstamumu ir visokio plauko niekšais. Kai Tonis nutaria išleisti Geležinį Žmogų į pensiją, jis atvyksta į Japoniją, kur turėtų stovėti pirmoji arkinė jėgainę, galinti gaminti energiją nemokamai ir be jokios žalos aplinkai... tačiau ka-kas nenori, kad Geležinis Žmogus pasitrauktų į porgindį...



    nuorodos:
    Paskutinis pakeitimas nuo sek0ne; 2010-12-31, 09:12.
  • sek0ne
    AnimeMinusFamHator




    • 2007 04 28
    • 1260

    #2
    1ep: http://www.linkomanija.net/details?143233

    Comment

    • ironmaden
      Bad good guy

      • 2010 01 03
      • 102

      #3
      O taip apagaliau!!!!!!

      Comment

      • xipzo
        I hate IDIOTS

        • 2009 04 16
        • 224

        #4
        Neblogas anime, tik kažkaip vertimas biški vietom žudantis toks... "Arkinis reaktorius" nebūtu geriau Arkos reaktorius? Anyways, neblogai dirbat, nors yra ką tobulint
        My Anime List <---
        Waiting for Peacefull summer...

        Comment

        • Deadalus
          Forumo maniakas

          • 2009 04 22
          • 470

          #5
          Autorius xipzo
          Neblogas anime, tik kažkaip vertimas biški vietom žudantis toks... "Arkinis reaktorius" nebūtu geriau Arkos reaktorius? Anyways, neblogai dirbat, nors yra ką tobulint
          "Arkinis reaktorius" gražiau skamba, bent jau man O šiaip šaunuoliai, kad verčiat šitą animę

          Comment

          • DIX
            エドワード


            • 2008 08 22
            • 243

            #6
            Autorius xipzo
            Neblogas anime, tik kažkaip vertimas biški vietom žudantis toks... "Arkinis reaktorius" nebūtu geriau Arkos reaktorius?
            Ir kuri čia vieta tave taip žudė? Gal dar ir arkinius tiltus pradėkim vadint Arkos tiltais? :lol: Truputį reiktų pamastyt kuo šie žodžiai ar jų vartojimas skiriasi, o ne tik kad "gražiau skamba"...

            Spoileris:

            Comment

            • sek0ne
              AnimeMinusFamHator




              • 2007 04 28
              • 1260

              #7
              tas "arc" man buvo zudanti vieta, bet kadangi dabar naudojamas branduoLINIS reaktorius, todel ir apsistojau prie arkINIO reaktoriaus.

              Comment

              • ironmaden
                Bad good guy

                • 2010 01 03
                • 102

                #8
                jega pirma serija rocks.... o dar kai megstu Iron man komiksus tai isvis total overpower

                Comment

                • Siroiokami
                  Narys

                  • 2010 09 22
                  • 67

                  #9
                  Wou, pirma serija buvo ganetinai idomi. Reiks laukti tolimesniu. tiesa sakant tikejausi daug prastesnio darbo, bet japonai ir vel nustebino ;D
                  Skeptiko rezimas

                  Comment

                  • OpHiEll
                    Rimtas forumo narys

                    • 2009 11 29
                    • 124

                    #10
                    Aš tai biški nusivyliau dėl piešimo, atrodė kaip kompiuterinė grafika maniau kad bus kaip pirmam traileri gražus anime piešimas o dabar panaudojo ta pusiau kompiuterine grafika wtf...

                    Turėjo atrodyt taip ...tai kodėl ???

                    Spoileris:


                    Big things have small beginnings


                    There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                    Comment

                    • Botaro
                      Akuma


                      • 2005 11 17
                      • 196

                      #11
                      Kaip amerikonai su foreign filmais pjauna gryba, taip dabar japonai nusigrybawo su Iron Man. Galwojau, kad bus kazkas panashaus i Gotham Knight, eh. Starko charakteris cia ne trupucio neprimine Marvel Tony Stark, baikit juokus. Dalinasi sawo iron man technologijomis su pasauliu? Retirement? Ir dar tai, kad shiame anime pasirodo jog starko technika yra inferior kazkokiam tai horoskopo klanui, wisai pribaigia. Nushaukit mane su duru rankena.
                      I have the Holy Lance

                      Comment

                      • OpHiEll
                        Rimtas forumo narys

                        • 2009 11 29
                        • 124

                        #12
                        Autorius Botaro
                        Kaip amerikonai su foreign filmais pjauna gryba, taip dabar japonai nusigrybawo su Iron Man. Galwojau, kad bus kazkas panashaus i Gotham Knight, eh. Starko charakteris cia ne trupucio neprimine Marvel Tony Stark, baikit juokus. Dalinasi sawo iron man technologijomis su pasauliu? Retirement? Ir dar tai, kad shiame anime pasirodo jog starko technika yra inferior kazkokiam tai horoskopo klanui, wisai pribaigia. Nushaukit mane su duru rankena.
                        jo tai jau tikrai neatsimenu kad Tony kam nors butu padovanojas savo iron man kostiumą...

                        Ps.ar tik man taip atrodo ar tas robotas ar kostiumas nežinau, buvo panašus i Alien beliko tik sulaukt predator robuotizuotos versijos


                        Big things have small beginnings


                        There is no such thing as a perfect, but that doesn't mean we can not try to achieve perfection ...

                        Comment

                        • sek0ne
                          AnimeMinusFamHator




                          • 2007 04 28
                          • 1260

                          #13
                          tu nelygink HOLIVUDINIO Starko su komiksiniu.
                          plius kaip galima lyginti tai kas vyksta Amerikoj, ir tai kas vyks ateiti (siame anime) Japonijoje. taigi cia alternative story apie tai, kaip Tonis sugalvojo pasitraukti is "biznio"... o kodel gi negali buti taip, kaip cia Madhouse parode, ar yra kokiu nors istatymu, kurie tai draudzia

                          va paime ir DC "nuzude" Supermena per viena is filmu, "kaip galejo mirti nemirtingasis didvyris?" O eme ir numire. taip ir cia, uzpiso Starkui kovoti su blogiu ir atskleide savo technologijas, bet aisku ne 100%

                          oi jus heiteriai

                          Comment

                          • Botaro
                            Akuma


                            • 2005 11 17
                            • 196

                            #14
                            =D Ash ta ir turejau omeny, kad man shi wersija nepatinka.
                            I have the Holy Lance

                            Comment

                            • sek0ne
                              AnimeMinusFamHator




                              • 2007 04 28
                              • 1260

                              #15
                              tai.... neziurek

                              Comment

                              Working...