Final Fantasy VII - Last Order [A.M.F]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dainius
    Forumo vilkas


    • 2007 10 25
    • 327

    Final Fantasy VII - Last Order [A.M.F]

    Final Fantasy VII - Last Order

    Metai: 2005
    Žanrai: Action, Adventure, Drama, Fantasy, Sci-Fi, Shounen
    Studijos: Square Enix, Madhouse Studios, Sony Pictures Entertainment
    OVA: 1




    Istorija: Po to, kai Sefirosas sunaikino Nibelheimą, Zakas ir Klaudas bėga iš Šinros. Pakeliui į Midgarą jie prisimena siaubingus įvykius, kurie nutiko Nibelheime, taip pat ir kovą dėl išlikimo prieš Šinrą.





    Nuorodos:


    Vertimas: Sagenas
    QC: zxde
    Paskutinis pakeitimas nuo Dainius; 2009-10-01, 20:36.
  • Hikari_
    Mental

    • 2008 02 27
    • 981

    #2
    Lenkiuosi jum zemai zemai, kad sita isvertet

    Comment

    • amidau
      ☣☠☣







      • 2007 04 25
      • 1384

      #3
      Čia ne 3D? Jei taip tada labai šaunu bus proga bent truputi susipažinti su FF serija...

      Autorius sek0ne
      krc . si offtopica istrins, bet mums reikia foruma susikurt koki
      Negi neturit A.M.F skype čiato?
      Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-10-01, 21:00.

      Comment

      • Doommuks
        Rašo

        • 2009 02 22
        • 157

        #4
        Autorius sek0ne
        nebent advent children, nes daugiau nieko nera.
        joa... verskit šitą, Lietuviški subai būtų gerai ^^

        Blogging like a moron

        Comment

        • Sagenas
          Narys

          • 2007 08 14
          • 92

          #5
          jo, pasitikslinau tai žinau dabar o kas dėl forumo, tai prie AMF saito galima forumą tokį paprastuką padaryti ant vieno CMS. Stilių priderintume. Galėčiau tuo apsiimt
          Sek mane twitter'yje

          Comment

          • sek0ne
            AnimeMinusFamHator




            • 2007 04 28
            • 1260

            #6
            Movies LT Final Fantasy VII: Advent Children 2005 XviD LT/ENdownload
            jis net idubliutas, nezinau ar verta versti. nors man rodos geriau titrai, nei kreiva vertejo snekta

            kokio dar chato, as net nezinau, kas musu AMF priklauso. pilna tu zmoniu, kad net nzn, kas ka daro
            forumas geriausia. nes nebudamas online vis gali perskaityt, ka kiti kalbejo ar siule

            Comment

            • Sagenas
              Narys

              • 2007 08 14
              • 92

              #7
              Autorius amidau
              Čia ne 3D? Jei taip tada labai šaunu bus proga bent truputi susipažinti su FF serija...
              Maždaug klasikinis piešimas. Jokių 3D-izmų nėra. Ir šiaip nuo šios serijos reikia pradėti žiūrėti FF, bet prieš tai patartina pažaisti žaidimus FF, kad labiau "pagautumėt" apie ką istorija.
              Sek mane twitter'yje

              Comment

              • Sagenas
                Narys

                • 2007 08 14
                • 92

                #8
                Autorius sek0ne
                Movies LT Final Fantasy VII: Advent Children 2005 XviD LT/ENdownload
                jis net idubliutas, nezinau ar verta versti. nors man rodos geriau titrai, nei kreiva vertejo snekta

                kokio dar chato, as net nezinau, kas musu AMF priklauso. pilna tu zmoniu, kad net nzn, kas ka daro
                forumas geriausia. nes nebudamas online vis gali perskaityt, ka kiti kalbejo ar siule
                lol, aš ir nežinau kas priklauso AMF tai krč, rytoj bus forumas tada ;D
                Sek mane twitter'yje

                Comment

                • Evil_of_Darknesz
                  Suicide is painless...

                  • 2006 04 09
                  • 998

                  #9
                  Autorius Sagenas
                  Maždaug klasikinis piešimas. Jokių 3D-izmų nėra. Ir šiaip nuo šios serijos reikia pradėti žiūrėti FF, bet prieš tai patartina pažaisti žaidimus FF, kad labiau "pagautumėt" apie ką istorija.
                  Kokius FF žaidimus?!, užtenka pažaisti Final Fantasy VII ir Final Fantasy VII: Crisis Core (gal, nes aš nežaides šios dalies), o kiti žaidimai visai kita istorija. Šiaip apie patį anime galiu pasakyti, kad tie kurie nėra žaidę FF: VII nesupras kodėl veiksmas vyksta būtent taip, o ne kitaip.
                  Prašymas: nepatapkit Cloud ir Sephirot fanais, nes jų ir taip pilnas internetas...
                  Paskutinis pakeitimas nuo Evil_of_Darknesz; 2009-10-02, 18:17.

                  Comment

                  • Sagenas
                    Narys

                    • 2007 08 14
                    • 92

                    #10
                    Evil_of_Darknesz, patartina pažaisti kuo daugiau FF žaidimų, nors čia aišku FF VII yra pagrindas. Čia jau kaip nori, taip renkiesi.
                    Sek mane twitter'yje

                    Comment

                    Working...