Tekkon Kinkreet / Betonas, geležis, raumenys [OTAKA & AZsubs]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • amidau
    ☣☠☣







    • 2007 04 25
    • 1384

    Tekkon Kinkreet / Betonas, geležis, raumenys [OTAKA & AZsubs]

    Tekkon Kinkreet
    Betonas, geležis, raumenys

    Režisierius: Michael Arias
    Istorijos autorius: Taiyo MATSUMOTO
    Studijos: 4°C, Aniplex,
    Žanrai: Nuotykiai, Veiksmas, Psichologinis, Drama
    Išleidimo data: 2006-12-23
    AniDB reitingas: 8.07/10
    Trukmė: Filmas 111min.



    Visai nebloga adaptacija nuo šaunios mangos ir pirmas Japoniškas anime parašytas ir surežisuotas Amerikiečio, kuris gyvena Japonijoje. Žiauri ir humaniška istorija apie du našlaičius, kurie pasivadinę kaip Juodas ir Baltas (Black & White), kurie klaidžioja Lobių Mieste (Treasure Town) ir bebaimiškai meta iššūkį bet kuriam, kuris tik sudrums šio jaukaus ir gražaus miestelio ramybę.

    Juodas ir Baltas atranda naują darbą, bei pareigą, išsaugoti savo žemės dvasią ir lemtį, kuomet miestelyje apsilanko užsienio verslininkai, su noru pakeisti miesteli į atitinkamą komercinį tašką. Labai sužavėjo neįprastas ir keistas piešimas, kurio ir galima buvo tikėtis nuo garsios studijos 4C, kurio detalumas bei įvairovė tiesiog stulbinanti. Tolimas nuo realybes laikas, bei pasakėčia, kurioje vienuolikmečiai daug daugiau nei tik vaikai, dėka kurių iš tikrųjų atskleidžiama išskirtinė meilė, bei ironiškas gyvenimas, gyvenant po tiltu, surūdijusioje mašinoje.





    Spoileris:

    Subtitrai: Lietuvių - (Vertė: OTAKA; Koregavo: AZsubs); Anglų; Rusų;
    Siųstis:
    BluRay: Linkomanija; CNN;
    DVDrip: Linkomanija; CNN;
    Paskutinis pakeitimas nuo amidau; 2009-05-21, 18:53.
  • Nevermind
    Lucy in the Sky
    • 2009 12 25
    • 4

    #2
    Vienas is labiausiai patikusiu anime. Nuo pat pradziu negali atitrauk akiu.

    Comment

    • flatron
      Rimtas forumo narys

      • 2009 03 06
      • 161

      #3
      Na apie šita anime visi teiginiai tik teigiami tad manau kad ir aš priglausiu

      Comment

      • shikigamijako
        Narys

        • 2010 05 31
        • 93

        #4
        Oh...
        Mane sudomino piešimas ir veikėjai, bet šiaip anime vos sugebėjau peržiūrėt per dvi dienas (dalimis). Labai jau nuobodus pasirodė. Tačiau pabaiga visai nieko pasirodė ir buvo keletas vietų pabaigoj tikrai gražių ir jau įdomesnių negu pradžia (labai miglotai pamenu ką rodė per pirmas 50 min. ). Na toks vidutiniškas anime man pasirodė. Nors istorija tikrai įdomi (bent jau man).

        Comment

        Working...