Vertimo projektas ieško naujų "šeimininkų"

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    Vertimo projektas ieško naujų "šeimininkų"

    ...šitas tai jau nebeieško, per ilgai nebuvo atsiliepusių, iškeliavo užmarštin
    Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2012-01-11, 22:04.
  • Kenčis-Himura

    #2
    Atiduodu B Gata H Kei jau dvi serijos išverstos, liko 10, tai prašau kas norit galit pasiimt

    Comment

    • diaxminde
      AD technician


      • 2008 09 21
      • 303

      #3
      Autorius Kenčis-Himura
      Atiduodu B Gata H Kei jau dvi serijos išverstos, liko 10, tai prašau kas norit galit pasiimt
      Suprasčiau, jei jau būtum išvertęs bent pusę, bet dabar beveik tas pats kaip versti visą + dar ieškoti redaktoriaus. Jei neplanavai kada nors užbaigti, tai galėjai apskritai nepradėti versti. Pradėtus darbus reikia ir užbaigti, o ne kitiems numesti. Vis, ne kokį Bleach vertei.
      Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2012-01-11, 21:33.

      ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

      Comment

      • Kenčis-Himura

        #4
        Autorius diaxminde
        Suprasčiau, jei jau būtum išvertęs bent pusę, bet dabar beveik tas pats kaip versti visą + dar ieškoti redaktoriaus. Jei neplanavai kada nors užbaigti, tai galėjai apskritai nepradėti versti. Pradėtus darbus reikia ir užbaigti, o ne kitiems numesti. Vis, ne kokį Bleach vertei.
        Visu pirma aš ne šiaip sau paėmiau ir numečiau. Tiesiog neužtenko laiko versti anime. Todėl gražiai paskelbiau ar kas norėtų jį priglausti.
        Ir tik nereikia įžeidinėti juk ne savo noru negaliu versti.

        Comment

        • diaxminde
          AD technician


          • 2008 09 21
          • 303

          #5
          Autorius Kenčis-Himura
          Visu pirma aš ne šiaip sau paėmiau ir numečiau. Tiesiog neužtenko laiko versti anime. Todėl gražiai paskelbiau ar kas norėtų jį priglausti.
          Ir tik nereikia įžeidinėti juk ne savo noru negaliu versti.
          Man irgi nuolatos neužtenka laiko tam ar kitam reikalui atlikti/padaryti/nuveikti, bet vis randu vieną kitą valandą laisvesnę ir užbaigiu. Juolab, kiek jau laiko praėjo, tai jau seniai tavo vietoje būčiau išvertęs ir pertikrinęs viską. Imk ir užbaik., o ne kitiem siūlyk. Čia beveik taspats kaip pradėti rašyti kokią knygą ir leisti kitam užbaigti.
          Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2012-01-12, 19:57.

          ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

          Comment

          • Kenčis-Himura

            #6
            Autorius diaxminde
            Man irgi nuolatos neužtenka laiko tam ar kitam reikalui atlikti/padaryti/nuveikti, bet vis randu vieną kitą valandą laisvesnę ir užbaigiu. Juolab, kiek jau laiko praėjo, tai jau seniai tavo vietoje būčiau išvertęs ir pertikrinęs viską. Imk ir užbaik., o ne kitiem siūlyk. Čia beveik taspats kaip pradėti rašyti kokią knygą ir leisti kitam užbaigti.
            Gal kada ir atsiras viena kita laisva valanda tai reiks pribaigt.

            Comment

            Working...