Ieškomi RAW (no subs)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Dri3er
    Naujokas

    • 2008 10 31
    • 17

    Ieškomi RAW (no subs)

    Va čia galima prašyti, kad padėtų kas surasti RAW anime (be subų)jei kas užsiknisęs neranda tam tikros serijos), kad galima būtų tai subtitruoti.




    Man reikia Naruto Shippuuden 1-2 serijos RAW gal kas žino kur, nes aš ieškojau pusę dienos. Kiek žiūrėjau torrentuose seederių 0 . Parašykite linką jei surasite. Dėkoju
  • slicKrox
    Catching some Zzzzs...




    • 2012 08 01
    • 2161

    #2
    Iš čia teko mėgint siųsti šiuos:
    [TV-Japan] Naruto Shippuuden - 001-008 RAW [DVD 640x480 x264 AC3 384Kbps]
    http://www.tokyotosho.com/search.php...uden+01&type=0 ?

    Blogiausiu atveju tai: / Naruto - Shippuuden [TV] (RAW) 1-~[RUS,JAP]
    http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1003435

    Comment

    • Dri3er
      Naujokas

      • 2008 10 31
      • 17

      #3
      Labai dėkoju.

      Comment

      • destiny
        Rašytojas

        • 2008 06 20
        • 242

        #4
        as tai is torrent.lt sunciusi ten yra visi episodai...
        Prasau paspausti CE ,kaskart paspausdami se nuoroda, jus suteiksite man daug dziaugsmo beto jums tai neuzims daugiau kaip 3-4 sekundes. Labai dekui Beje kasdien paspausdmi is naujo suteiksite man dar daugiau dziaugsmo
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        sigpic

        Comment

        • Dwesk
          Rimtas forumo narys

          • 2008 12 27
          • 162

          #5
          o RAW'uose buna openingai su karaokem ir tais visais textais? man tai reikia tokio puslapio kur butu sviezi openingai be jokiu textu, gal yra toks puslapis ?

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #6
            Autorius destiny
            as tai is torrent.lt sunciusi ten yra visi episodai...
            Ten RAW versija? Be jokių Hardsubų? Nematęs ir nežiūrėsiu, bet abejoju, kad toks popsovas anime nebus pagražintas kokiais hardsub efektais.
            Autorius Dwesk
            o RAW'uose buna openingai su karaokem ir tais visais textais? man tai reikia tokio puslapio kur butu sviezi openingai be jokiu textu, gal yra toks puslapis ?
            Ne, RAW'ai, be jokių fansub (softsub ir hardsub) subtitrų ir jokių karaokių nebūna, nebent patis anime kūrėjai ką nors panašaus prideda.
            Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2008-12-30, 12:47.

            Comment

            • Bardakas
              Žmogus Ne





              • 2005 09 22
              • 1462

              #7
              Tai šiaip tokyotosho bene visus anime sumeta raw.
              O kas liečia torrent.lt tai ten tikrai su subais visi anime. Destiny gal netaip suprato šitą gija.
              Maybe on Earth, Maybe in the Future
              sigpic
              Kurokawa idėjinis lyderis
              Lėtai keičiu slaptažodžius

              Comment

              • Krad
                It's time to spy


                • 2007 03 24
                • 585

                #8
                Realiai, jei jau jamat DVD jau išleistą anime tai ir siųskit dvd atvaizdą, iš kurio galima gauti geriausios kokybės rawą, o ne kažkaip ten sukoduota, kur teks po to dar kartą koduoti ir pan...
                asiandvdclub.org - puikus azijoje leidžiamų dvd diskų atvaizdų trackeris. Labai nemažai anime torrentų ir pan. Jei neseedina - visada galima pabandyti paprašyti uploaderio, kad perseedintų ir pan.
                O daugiau - jei jau iškosit rawų tokyotosho svetainėje, tai pradžioj nueikit į anidb ir pasikopinkit kanji pavadinimus, nes deda ir japoniškais rašmenimis rawus.
                Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                Comment

                • Tabeko
                  Ring Ding Dong~

                  • 2009 02 01
                  • 290

                  #9
                  Gal netyčia kas nors galėtų iškrapštyti Monochrome Factor 10 seriją MKV formatu? Jau savaitė kaip nėra nei vieno seederio prie 10 serijos, kurią siunčiuosi (p.s. Ainex subai) Jeigu kas turit, gal galėtumėt paseedint ar dar belenką padaryt, kad gaučiau seriją? Nes versti tai reikės, o taiminimas ne mano sritis. Būčiau labai dėkinga. ^^

                  Comment

                  • sek0ne
                    AnimeMinusFamHator




                    • 2007 04 28
                    • 1260

                    #10
                    Autorius Krad
                    Realiai, jei jau jamat DVD jau išleistą anime tai ir siųskit dvd atvaizdą, iš kurio galima gauti geriausios kokybės rawą, o ne kažkaip ten sukoduota, kur teks po to dar kartą koduoti ir pan...
                    asiandvdclub.org - puikus azijoje leidžiamų dvd diskų atvaizdų trackeris. Labai nemažai anime torrentų ir pan. Jei neseedina - visada galima pabandyti paprašyti uploaderio, kad perseedintų ir pan.
                    O daugiau - jei jau iškosit rawų tokyotosho svetainėje, tai pradžioj nueikit į anidb ir pasikopinkit kanji pavadinimus, nes deda ir japoniškais rašmenimis rawus.
                    tai jo, koduojam dar karta is tu neaiskios kilmes dvd, su tais asiandvd daug kartu esu nusviles. ir jei jau kazkas nuripino, kam tai daryti dar karta? i teisma nepaduos ,kad ju video panaudosim

                    Comment

                    • Tabeko
                      Ring Ding Dong~

                      • 2009 02 01
                      • 290

                      #11
                      Ermm... Man praverstų Zombie Loan RAW'ai. Sugebėjau gaut: 1, 2, 7, 8, 12, 13 serijų RAW'us. Reik visų. Praneškit, jeigu žinot, kur įmanoma būtų gaut. Būsiu dėkinga ^^

                      Comment

                      • Krad
                        It's time to spy


                        • 2007 03 24
                        • 585

                        #12
                        Autorius Tabeko
                        Ermm... Man praverstų Zombie Loan RAW'ai. Sugebėjau gaut: 1, 2, 7, 8, 12, 13 serijų RAW'us. Reik visų. Praneškit, jeigu žinot, kur įmanoma būtų gaut. Būsiu dėkinga ^^
                        geri ieškojimo pas tave skillai tada

                        http://www.tokyotosho.com/search.php...ie+Loan&type=7
                        http://asiandvdclub.org/browse.php?s...t=Submit&c19=1
                        Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

                        Comment

                        • Evil Mastermind
                          Just Evil

                          • 2009 02 24
                          • 154

                          #13
                          Na, man reikėtų "ghost hound" visų serijų su softsubs bei (nors ne tiek būtina) DVD rip... Jei kas galit, padėkit, nes niekaip nerandu o jei ir randu, tai ten visi seederiai jau seniai kažkur anapus...
                          Ph'nglui mglw'nafh C'thulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

                          Comment

                          Working...