STARS: Finalas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Knives
    AZ rėmėjas

    • 2010 04 04
    • 240

    STARS: Finalas



    STARS
    - FINALAS -


    PAGRINDINĖ TEMA


    L E N T E L Ė









    A M V


    FINALAS

    Moon (YOUTUBE; SIŲSTI)
    Abalys (YOUTUBE; SIŲSTI)




    B A L S A V I M A S

    Spoileris:
    Be teisėjų balsų, kiekvienas dalyvis turite po balsą visoms, išskyrus savo grupei. Taigi, iš kiekvienos grupės galite išrinkti darbą, kuris patiko labiau, ir taip suteikti jam vieną papildomą tašką. Balsavimas nėra privalomas, bet labai raginamas. Tikiuosi visi iš jūsų pagerbs šalia esantį kūrėją ir balsuodami nepagailės bent poros sakinių kiekvienam darbui. Pastebėkite, kad parašiau kiekvienam darbui. Tai tikiuosi, kad pateiksite nuomonę ir apie savo varžovo AMV.




    Taip pat būtų labai smagu, kad ir iškritę dalyviai (nepamirškit, kad vis dar galit balsuoti), bei varžytuves sekantys žmonės atsilieptų apie darbus bent pora sakinių (ar netgi vienu sakiniu). Jeigu pažiūrime AMV - išmokime atsidėkoti už jų darbą bent komentaru. Juk nesunku. Ačiū.



    Abalys: 7
    Moon: 5
    Paskutinis pakeitimas nuo Knives; 2012-09-16, 00:22.
  • Moon
    Forumo ligonis


    • 2007 04 25
    • 583

    #2
    Heh, prisipazistu, I'm a sick person, so... who's with me Is tikruju norejau vaizduoti poreles santykius ir kaip merginos kencia iskaudintos nuo vaikinu, bet taip isejo, kad panaudojus antrakart Roy, pasirode labai absurdiskai juokinga. Todel ir pradejo mintis rutuliotis galvoj kad susieti visa amv su moteru kancioms sutinkant Roy (dazniausiai jos dega >.>). Tai persiprasau is anksto, jei kam tai atrodo per ziauru, tikrai nenorejau nieko izeisti.

    Abalio darbas man labai patiko, grazu kad nepabijojai palipsyncinti ir tikiuos kad tu laimesi ^^
    Rytoj aprasysiu detaliau :}

    Comment

    • denix2
      Visa valdžia vaizduotei!

      • 2008 04 19
      • 350

      #3
      Na va kaip smagu pagaliau ir finalas na o as jau darbus pora kartu perziurejau ir pasidalinsiu savo pirmuoju ispudziu... as galvoju, kad si karta moon yra overwhelming
      o gi kodel? Abu dalyviai labai graziai suklijavo darbus...rodo tam tikra istorija tik siou atveju as nesupratau ka abalys nori paroditi o pas moon viskas buvo suprantama ir aisku... na lip sync man uzkliuvo ant abeju darbu pas moon atrode nenaturalei o pas abaly man jis nesiziuri....matyt abu tesiog tokias scenas rado ir prie lupu nesedejo am i right ?(nors gal abalys truputi ir pasedejo) Kas labai pas abaly patiko tai pradzia tos pirmos desimt sekundziu bet velgi ar tai kaskaip i tema? na nesvarbu tikiosi isgirsiu is autoriaus ka jis norejo parodyti butu idomu...

      Update: perskaiciau moon komentara...argi envy mergina(ar cia klaida nes as atpazinau envi..nes ten turejo degti mergina buvusi pries tai kadre) ? as buvau kiek kitaip interpretaves tavo teorija del situ deginimu bet velgi mano teorija buvo netoli tiesos...

      buvau pamirses, kad galiu balsuoti...na nezinau ar mano balsas pades ar nepades bet duosiu ji moon

      Spoileris:
      Autorius Moon
      Nuu siaip envy gali pamatyti tik labai idemiai ziuredamas ir jeigu esi mates FMA. Ir taip, ten ne mergina, bet niekur jo veido ir kuno praktiskai nesimato, but I needed explosions. O kaip tu interpretavai? Tikrai idomu isgirsti
      Na as interpretavau taip kad Roy yra manjakas zudo visas kitas merginas o jo mergina bendrinike kurios po visu sudeginimu ar seip nuzudimu atsipraso

      Bet tikrai gerai padarei nes cia galima jau kaip per kokias lietuviu kalbos pamokas ilgas interpretacijas rasyt...

      Autorius Moon
      EDIT: denix2 pls, tai taip ir yra ^^
      Na sudeginimas gana humaniskas labai greitai aukos atsikrato...o tesiog as not into drama, kad ziurint sita amv pagalvoti kaip merginos gali buti iskaudintos nuo vaikinu...o cia tesiog brutalus psihas stalkeris
      Autorius Moon
      As tiesiog galvojau kad kam nors gali pasirodyt kaip seksizmas. Nors realiai taip ir yra.
      Nemanau nebent tu situo darbu nori parodyti, kad visi vyrai yra tokie truputi manjakiski
      Paskutinis pakeitimas nuo denix2; 2012-09-15, 11:30.
      “I reject your reality and substitute it for my own.”
      www.facebook.com/DenisO.art.

      Comment

      • Moon
        Forumo ligonis


        • 2007 04 25
        • 583

        #4
        Autorius denix2
        Update: perskaiciau moon komentara...argi envy mergina ? as buvau kiek kitaip interpretaves tavo teorija del situ deginimu
        Nuu siaip envy gali pamatyti tik labai idemiai ziuredamas ir jeigu esi mates FMA. Ir taip, ten ne mergina, bet niekur jo veido ir kuno praktiskai nesimato, but I needed explosions. O kaip tu interpretavai? Tikrai idomu isgirsti

        EDIT: denix2 pls, tai taip ir yra ^^

        EDIT2: denix2 pls. tai cia vel teisingai pasakei, jis brutalus nesveikas zudikas visaip zudantis o pagrinde sprogdinantis moteris. O pati daina yra dainuojama is tu visu merginu puses. As tiesiog galvojau kad kam nors gali pasirodyt kaip seksizmas. Nors realiai taip ir yra.
        Paskutinis pakeitimas nuo Moon; 2012-09-14, 21:44.

        Comment

        • Knives
          AZ rėmėjas

          • 2010 04 04
          • 240

          #5
          Peržiūrėjau. Manau abu darbai tikrai verti finalo. Įdomu ar čia papildomas laikas padėjo ar tiesiog labiau stengėtės? Bet kokiu atveju abiems sakau - good job. May the odds be ever in your favor.

          Autorius Moon
          As tiesiog galvojau kad kam nors gali pasirodyt kaip seksizmas. Nors realiai taip ir yra.
          Me likey.

          Comment

          • Abalys
            Nope!

            • 2010 07 20
            • 1137

            #6
            Neturiu aš talento įžvelgt amv įdėjas... seriously.

            Pats kūriau negalvodamas nieko... žiūrėjau kaip kas gausis. Gal kai kurie supras tai kaip viziją ar sapną, gal kiti kaip tipišką muzikinį klipą, gal dar kiti įžvelgs anime spoil'ą arba išvis matys tik random kadrus einančius vieną paskui kitą. Aš nežinau...

            Comment

            • denix2
              Visa valdžia vaizduotei!

              • 2008 04 19
              • 350

              #7
              Autorius Abalys
              Neturiu as talento įžvelgt amv įdėjas... seriously.

              Pats kūriau negalvodamas nieko... žiūrėjau kaip kas gausis. Gal kai kurie supras tai kaip viziją ar sapną, gal kiti kaip tipišką muzikinį klipą, gal dar kiti įžvelgs anime spoil'ą arba išvis matys tik random kadrus einančius vieną paskui kitą. Aš nežinau...
              Tada tame tavo didziausia problema tehniskai tu geras, bet tehnikos neuztenka geram darbui...na bet tikreusia tu tai pats supranti
              Nereikia deti viltis i tai kaip ziurovas interpretuos taip gerai( net jai tu to ir noretum tai nedarosi random o apgalvotai) o darbas manau turetu vesti ziurova, paroditi jam tam tikra kelia, net jei istorija silpna bet jei yra tai jau pliusas
              “I reject your reality and substitute it for my own.”
              www.facebook.com/DenisO.art.

              Comment

              • Squalleh
                .MØNSOON.



                • 2009 01 12
                • 1892

                #8
                Detaliai įvertinsiu rytoj - per geras penktadienis buvo.

                Comment

                • Absurdëh
                  AZ Fairy


                  • 2011 03 21
                  • 524

                  #9
                  Autorius denix2
                  bet tehnikos neuztenka geram darbui...
                  sutinku, bet visada taip tikrai nėėėra neeaaa. Jo jei turi paprastą tikslą, lygų asfaltą nebūtina maltis su belarusu vidurį kelio, nes kitas su dviratuku tave apmins. Bet hej ar kartais neidomu pažiūrėt kaip važiuoja tankas?... tikras tankas, [tik protingai ten kur kelio nėra], nes žinok retai kas juos ir turi ir nevisi juos moka pilotuot tvarkingai. Baisiausia kai garaže(tuo pat ir galvoj) be jo daugiau nieko neturi, o reikia tik iki parduotuvės, tada prasideda paroda, ir jinai gali but tikrai graži. Man technika = menas, bet prašom stilingai, nes dažnaisiausiai tiesiog vikšrais gadinamas asfaltas.
                  Technical performance reiklauja daug daugiau pastangų, laiko ir benzino, nei paprasta idėja. Bet viskas gali but kartu suderinta, ir akim idomu ir smegenim va tada yra lbai gerai...taip ir turi but.
                  Paskutinis pakeitimas nuo Absurdëh; 2012-09-14, 22:58.
                  d9 || amvorg || amvazar'17

                  Comment

                  • Miyata
                    Find your own sins, kid.



                    • 2008 01 09
                    • 452

                    #10
                    Autorius absurdas
                    sutinku, bet visada taip tikrai nėėėra neeaaa. Jo jei turi paprastą tikslą, lygų asfaltą nebūtina maltis su belarusu vidurį kelio, nes kitas su dviratuku tave apmins. Bet hej ar kartais neidomu pažiūrėt kaip važiuoja tankas?... tikras tankas, [tik protingai ten kur kelio nėra], nes žinok retai kas juos ir turi ir nevisi juos moka pilotuot tvarkingai. Baisiausia kai garaže(tuo pat ir galvoj) be jo daugiau nieko neturi, o reikia tik iki parduotuvės, tada prasideda paroda, ir jinai gali but tikrai graži. Man technika = menas, bet prašom stilingai, nes dažnaisiausiai tiesiog vikšrais gadinamas asfaltas.
                    Technical performance reiklauja daug daugiau pastangų, laiko ir benzino, nei paprasta idėja. Bet viskas gali but kartu suderinta, ir akim idomu ir smegenim va tada yra lbai gerai...taip ir turi but.
                    Turbut metafor'iskiausias postas kury kada nors esu skaites xD

                    Comment

                    • Abalys
                      Nope!

                      • 2010 07 20
                      • 1137

                      #11
                      Pirmą kartą peržiūrėjęs Moon darbą nusivyliau, maniau, kad ji nepasirodė visame savo gražume... bet tai buvo mano kaltė, kadangi nič nieko aš ten nesugebėjau suprast >.>
                      Pasiskaitęs čia tą, ką Denix sugebėjo pastebėt jos amv'iuke - pabandžiau pažiūrėt kelis kartus iš naujo... AND I FINALLY GOT IT!

                      Todėl atsiprašau Moon, kad per savo buką galvą to nepastebėjau ir nesupratau iš pat pradžių


                      P.S Kova bus karšta... I guess... >.>
                      Paskutinis pakeitimas nuo Abalys; 2012-09-15, 00:03.

                      Comment

                      • RespectTM
                        Narys

                        • 2011 01 03
                        • 51

                        #12
                        Šiandien neturiu laiko, tad atiduosiu tik balsą, o daugiau parašysiu sekmadienį, kai gryšiu iš kelionės. Taigi balsą skiriu Abalys. Na, sunku dabar ką spręsti, nes neįsižiūrėjau atidžiau, o tik akimis pramečiau.
                        --
                        Dont rush yourself, you will end up dead anyway.
                        One day, i will get my revenge.
                        It will never be the same again.

                        Comment

                        • Squalleh
                          .MØNSOON.



                          • 2009 01 12
                          • 1892

                          #13
                          uncel dolan aproovs mun

                          Comment

                          • Knives
                            AZ rėmėjas

                            • 2010 04 04
                            • 240

                            #14
                            Abalys - Life I Hate

                            Visų pirma pradėsiu nuo to, kad varžytuvėse tai tikrai geriausias tavo darbas. Žiūrisi daug vientisiau nei praeiti du tavo darbai. Labai patiko gal ir dėl to, kad pirmajame etape tikėjausi iš tavęs labai stipraus darbo, kurio negavau. Antrajame galvojau, kad pirmasis tik klaida, ir šįkart sužibėsi kaip reikalas - bet ir vėl darbas nepatiko. Tada lūkesčiai krito žemyn laukiant finalinio AMV, tai galima sakyti, kad šįsyk pranokai mano lūkesčius. O tai visad yra gerai.
                            Pačią pirminę dainos mintį supratai ir ją iš dalies įgyvendinai. Tai kenčianti moteris. Dėl ko? Čia jau prasideda interpretacija - tai man ir buvo smagiausia pamatyti finaliniuose darbuose. Tavo atveju darbe labai svarbios trys pagrindinės vietos kurios laiko visą konstrukciją. Tai merginos kančios jos mintyse, santykiai su vaikinu ir jai gręsiantis pavojus. Juos visus galima susieti į vieną, ir gauname merginą palaikomą savo vaikino, bet vis vien kenčiančią nuo robotų kurie ją persekioja. Bet ta mintis balansuoja ties riba, dėl to kas norės suras bendrą temą, o kas neieškos - ji pati žiūrovui nesipirš. Ar tai gerai ar blogai spręsti tau.

                            Kas liečia techninę ir stilistinę klipo dalį - jos neliesiu, nes neabejoju, kad teisėjai puikiai ją apžvelgs. Labai patiko, kad bandei lip-syncinti. Vietomis tikrai žiūrėjosi gerai. Patiko daugmaž ir sinchronas, tik vietomis norėjosi agresyvesnio. Overall aš patenkintas tuo ką padarei ir manau, kad varžytuvės tau davė daug naudos.

                            P.S - AMV vieta 0:52. Bėga nuo Roy?

                            Moon - Roy pls

                            Visiškai nesitikėjau to ką pamačiau leisdamas AMV per player'į. Atrodo pavadinimas lyg ir turėtų duoti aiškų hint'ą į kažką labai keisto ir išsitaškiusio, bet tik pradėjęs žiūrėti supratau ant kiek pavadinimas parinktas.. taikliai? Na, ne visiems tai gali pasirodyti taiklu (dėl savaime suprantamų priežasčių), bet tam tikrai žiūrovų / teisėjų daliai tai tikrai.
                            Taigi, grįžtant prie nustebimo - tokią reakciją iššaukė turėta daina. Tikrai negalvojau, kad kas nors iš jūsų panaudos ją taip originaliai. Šiek tiek netgi priminė The.Chibi.Things.That.Kill, tik su tokiu rimtesniu atspalviu. Kas veda prie dar vieno pastebėjimo, jog darbas žiūrisi rimtai ir juokingai vienu metu. Arba tai rimtai - tai juokingai, su tavo paties pakeistu požiūrio kampu kiekvienos naujos peržiūros metu. Man tai labai patiko - reiškia darbas gali pasiūlyti visko kiekvienam žiūrovui ir yra labai re-watchable. Tik visai neseniai pastebėjau, kad tarp merginų veidų pristatymo buvo ir Shana of the Burning Eyes. Taip išeina Roy'us iškepė net pačią ugnies deivę. Smagu. Bet čia pat ir minusas, kad tikrai galėjai sudėti žinomesnius anime girl veidus, nes pats asmeniškai atpažinau tik Shaną.

                            Apskritai tikrai nustebino ir patiko darbas, tik kažkiek atrodo klaidelių yra per daug (maskinguose, vietomis montaže). Neturi tokio "nupoliravimo" kaip kiti tavieji AMV.

                            Comment

                            • Moon
                              Forumo ligonis


                              • 2007 04 25
                              • 583

                              #15
                              Autorius Abalys
                              Todėl atsiprašau Moon, kad per savo buką galvą to nepastebėjau ir nesupratau iš pat pradžių
                              Atsiprasymas priimtas. Gerai, kad bent dabar supratai.

                              Pradzia labai patiko, tokia grynai itraukianti i mistine nuotaika. Bet po 0.13 sec kazkaip dingo tas jausmas. Norejos kad ta nuotaika butum islaikes per visa klipa, bet tiek tos. Na matome mergina, kuri labai kencia ir is Guilty Crown ji labai tinka, ypac kai ji truputi dainuoja tame animej. Tik va gaila kad man ji jau atsibodus, bet del to labai nenukentejo mano poziuris i klipa. Zinai vis delto yra trukumas, kad tu negali ziuret daug kitu amv, nes tada nezinai, kokie anime ir ju kadrai yra per daug overused. Vat radau sita trukuma. Dabar ka tik sugalvojau, rasydama.
                              Taigi griztant prie klipo, dziaugiuos, kad vis delto nusprendei paeksperimentuoti ir nepabijojai lipsyncinti. Nors nemeluosiu, kai kur atrodo jis kreivas >.> bet puikiai su tuo susitvarkei. Kas del paprasto synco tai zinai, esu minejus kad turiu iskreipta synco suvokima, bet vis tiek, man taviskis nepatinka per labiausiai. Pvz ta nuo 0.33 sec, jau taip ilgai einanti scena, negi negalejai kaip nors bent apdirbt arba pakeist kitu ~.~
                              Siaip klipo mintis gana aiski, kencianti mergina, bet as kaip visad norejau daugiau. Norejau kad butum islaikes visa ta mistine nuotaika, tada tavo darbas patiktu dar labiau, nes labai megstu tokius :} Zodziu darbas tikrai geras ir man jis patiko.

                              Comment

                              Working...