AMV Battle : JuusanKitsune vs Arturs [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • arturs
    AZ stalkeris



    • 2009 04 22
    • 368

    AMV Battle : JuusanKitsune vs Arturs [PASIBAIGUS]

    <br>
    <br><br>
    Į kovų frontą gryžta pasiklydėlė JuusanKitsune. Spontaniškas žmogus su spontaniškomis užgaidomis priveda prie identiškai spontaniškos kovos. Klausimas ar žiūrovai sulauks kai ko įdomaus ar tiesiog neprikepusių blynų. O gal jau nieko nebestebinančio kovos atšaukimo? Vienintelė paguoda, kad atsakymo ilgai laukti neteks.

    Kovos informacija:
    <table class="battle"><tr><td>AMV Žanras:</td><td>Pasirinktinas</td></tr><tr><td>AMV Daina:</td><td>Halou - Sneaky Creatures</td></tr><tr><td>AMV Anime:</td><td>Karneval (ir visa kita susije su franchize)</td></tr><tr><td>AMV Trukmė:</td><td>Minimum 1 minutė</td></tr><tr><td>Darbų pristatymas:</td><td>2017.11.05</td></tr></table>

    Kova prasideda!
    Prabėjo trys dienos ir sulaukėme abiejų dalyvių darbų. O tai tik gali reikšti jau senai bematytą balsavimą.

    JuusanKitsune - It's too quiet
    <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/a6HVmollZHM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Arturs - Mad Alice
    <iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/BKdFolyK3Pc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

    Balsavimas vyks iki 2017.11.13


    KOVA BAIGTA!

    Skirtingos nuomonės, skirtingos vertybės ir tai toli gražu nėra blogai. Dėja tai aišku tik komentarų formoje. Tuo tarpu Ilgą laiką lygiosiomis išsilaikęs balsavimas galiausia apsistojo ties rezultatu 2:3 Arturs naudai. Papildomai JuusanKitsune išsikeberoja iš gėdos lentelės ir vėl švaria sąžine smėžuoja kovų fronte.

    Atnaujinta Statistikos Lentelė


    <script type="text/javascript">(function(){ var s=document.createElement('style');s.innerHTML="tab le.battle{margin-left: auto; margin-right:auto;} .battle tr td:first-child{color:#846803; text-align: right; padding-right: 5px; font-weight: bold;} .battle tr:nth-child(2) td:first-child, .battle tr:nth-child(3) td:first-child{color:#a84406;} .battle tr td{padding: 0px;}";var head=document.getElementsByTagName('head')[0];head.appendChild(s);}());</script>
    5
    JuusanKitsune - It's too quiet
    0%
    2
    Arturs - Mad Alice
    0%
    3

    The poll is expired.

  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1691

    #2
    Na mielieji, jūs mano paskutinė viltis, arba traktuosiu AMV kovų frontą žlugusiu . Arturs aš pasitikiu, nedalina pažadų, kurių negali tęsėt (bent jau iš pastarosios atminties nė viena kova nebuvo nutraukta dėl jo kaltės), tikiuos ir mergina nepasišiukšlinis šį kartą ir neįvyks jau prieš daugiau nei metus buvusios kovos scenarijus tarp šių kūrėjų.

    Comment

    • arturs
      AZ stalkeris



      • 2009 04 22
      • 368

      #3

      Kova prasideda!
      Prabėjo trys dienos ir sulaukėme abiejų dalyvių darbų. O tai tik gali reikšti jau senai bematytą balsavimą.

      JuusanKitsune - It's too quiet


      Arturs - Mad Alice


      Balsavimas vyks iki 2017.11.13

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1691

        #4
        Pagaliau! Jums užteko viso labo trijų dienų darbams sukurpti, kai kiti užtrunka mėnesį ir kova neįvyksta, bravo!
        Šiaip JuusanKitsune darbas pasirodė kažkaip geriau įtalpintas į savo laiką, labiau apgalvotas. Autorė žinojo ką nori parodyti ir su ta mintim lipdė savo kūrinį, taip pat jos pradžia pasirodė kruopščiau atidirbta (bent jau man taip pasirodė). Man labai patiko, kaip abiejuose AMV mažai tarpusavyje pasikartojančių scenų iš to anime. Žinoma, yra kelios scenos ir ten ir ten, bet Arturs žaidimo aikštelė atrodytų buvo visas anime, kai tuo tarp Juusan Kitsune apsiribojo tik jai gerai žinomomis scenomis iš gal tik poros epizodų (jei klystu, atsiprašau). Arturs AMV ilgesnis ir man tai nelabai lipo, bet kaip veiksmo AMV, parodantis, ką vizualiai turi pats anime, manau veikia puikiai. Jis tiesiog turtingas savo scenų parinkimu (klausimas ar išėmus tuos efektingus veiksmo momentus anime dar lieka kasnors verto dėmesio?). Plius ir perėjimai tarp scenų atrodė sklandesni ir labiau susinchronizuoti pas Arturs (kiek mano nepatyrusi akis leido man suprasti), nebuvo kažkokių ilgų statinių scenų kur niekas nevyksta. Mano manymu labai skirtingi darbai, abu vertingi iš skirtingų požiūrių žiūrint.
        Kai JuusanKitsune darbas greičiausiai yra jos tobulėjimas kaip kūrėjo, eksperimentavimas su įvairiais efektais, bandymas išdėstyti kažkokią mintį, tai Arturs yra gerai sukaltas reprezentacinis anime veiksmo klipas, turtingas savo vaizdais, kuris galbūt kažką ir patrauks tą anime pamėginti. Net nežinau už ką prabalsuoti kol kas.

        Comment

        • Moon
          Forumo ligonis


          • 2007 04 25
          • 583

          #5
          Arturs definitely. Tik itarimas kyla kad kai kam pritruko kadru. Priedainiai truputi ismusa is to mad alice nuotaikos, zinoma daina prasos greitesnio ritmo bet tos kovos nesiziurejo bent man. Siulau kitakart darba dvigubai trumpesni padaryt

          Comment

          • arturs
            AZ stalkeris



            • 2009 04 22
            • 368

            #6

            KOVA BAIGTA!

            Skirtingos nuomonės, skirtingos vertybės ir tai toli gražu nėra blogai. Dėja tai aišku tik komentarų formoje. Tuo tarpu Ilgą laiką lygiosiomis išsilaikęs balsavimas galiausia apsistojo ties rezultatu 2:3 Arturs naudai. Papildomai JuusanKitsune išsikeberoja iš gėdos lentelės ir vėl švaria sąžine smėžuoja kovų fronte.

            Atnaujinta Statistikos Lentelė

            Comment

            • arturs
              AZ stalkeris



              • 2009 04 22
              • 368

              #7
              Autorius Moon
              Siulau kitakart darba dvigubai trumpesni padaryt
              Hmm 6 minutės. Pasistengsiu.

              Atleiskit man tiesiog daina labai patiko, net nekilo ranka jos žaloti. Priedo jau kurį laiką nepavyko perkopti pusantros minutės ribos. Tai lyg ir gydžiau išsivysčiusią fobiją. Žinoma su trukme ateina savos problemos. Ačiū už abiejų pastabas ir nuomonę.

              Comment

              Working...