AMV Battle : Black_leja vs Net [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    AMV Battle : Black_leja vs Net [PASIBAIGUS]




    Tuo metu kol vieni vargsta su Stars konkurso darbais, kiti nusprendžia jog yra puikus laikas kovoti. Šį kartą savo jėgas kovoje mėgins Net ir Black_leja. Pasirinke labai įdomų žanrą "No effects". Labai rimtas iššūkis net ir patyrusiems kūrėjams. Galiu palinkėti dabar sekmės ir lauksim mes visi darbų !


    Kovos informacija:
    AMV Žanras: No effects
    Spoileris:
    No Effects – in this case your goal is to create a video without any special effects. “Special effects” include any changes which make the original source look different (including masking, color correction, etc.).


    You are allowed to:
    1. Use no more than two video layers at a time
    2. Use only frames from video source or color solids
    3. Use overlay with any opacity. You can change the opacity level both non-linear and linear.
    4. Resize/change position of any layer. Use linear change only
    5. Flip frames horizontally and vertically
    6. Use time stretch (both to speed up and slow down the motion), time reverse and stills
    7. Use default blending modes only (frame blending and pixel blending)
    8. Use Tint effect (or its analogs) for color correction. Any opacity level allowed.


    Anything that is not in this list is prohibited for videos in no-effects category.
    Absolutely not allowed:
    1. Effects (except for Tint)
    2. Non-rectangle and animated masks

    P.S atsiprašau jog nėra vertimo

    AMV Daina: Ivan Torrent - Before I Leave This World
    AMV Trukmė: Ne mažiau 1 minutės
    Deadline: 2016.09.15


    Kova prasideda!

    Nieko nelaukiant atiduodu darbus jūsų įvertinimui

    Black_leja - Our time
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/_dv4h5QSWB0" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Net - Lake of Glass
    <iframe width="640" height="360" src="//www.youtube.com/embed/WE52cKYj7eA" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

    Balsavimas vyksta iki 2016.09.29
    13
    Black_leja - Our time
    0%
    11
    Net - Lake of Glass
    0%
    2

    The poll is expired.

    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas
  • Pagran2kas
    Forumo vilkas

    • 2013 11 23
    • 328

    #2

    Pranešimas

    Abiejų dalyvių pageidavimu kovos deadline pratęsiama vienai savaitei.
    P.S Atsiprašau, kad vėluoju su pranešimu
    The end justifies the means.

    http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

    Comment

    • Pagran2kas
      Forumo vilkas

      • 2013 11 23
      • 328

      #3

      Kova prasideda!

      Nieko nelaukiant atiduodu darbus jūsų įvertinimui

      Black_leja - Our time


      Net - Lake of Glass


      Balsavimas vyksta iki 2016.09.29
      The end justifies the means.

      http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

      Comment

      • Dai-Katana
        Podcast or Death




        • 2004 10 04
        • 687

        #4
        Aš pasirinkau Black_leja. Vizualiai žiūrisi tikrai maloniai, melancholiškai, tačiau kas man svarbiausia - tam tikra kulminacija išvystoma nuo vidurio iki pabaigos. Ir emocija perteikta smagiai. Realiai aš vis įsivaizduoju dažnai, kad būtent tokius ir panašius AMV leisčiau fone per projektroių, jei tik kada tokį sumąstysiu įsigyti. Panašiai kaip tyler_yj ar Nostromo senieji darbai - malonūs vaizdai fonui. Aš neesu mėgėjas trumpų AMV ir senokai kai dar AMV manija buvo apėmusi - dievinau MEP projektus. Seni laikai.

        Net AMV man pritrūko kulminacijos pačiame klipe. Toks jausmas, lyg žiūrint kokį filmą ar serialą pasibaigia jis ar sezonas ties pačia pačia įdomiausia vieta ir tas reikalas paskui drąsko iš vidaus. Čia iš perspektyvos to žmogaus, kuris nematė šito epizodo. Aš jo nemačiau. Jei ne siužetinė atomazga, tai bent kokia nors vizualiai įspūdingas vaizdas galėtų būti, kaip kad Black_leja AMV saulė nušvietė miesto griuvėsius. Mushishi yra fantastiškas anime tokiai dainai. Tik kaip sakau - man trūko kulminacijuos šiuo atveju. 1:09 gal kiek per trumpas laikas tokiam išvystymui.

        Ačiū abiems už darbus

        SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

        Comment

        • Pagran2kas
          Forumo vilkas

          • 2013 11 23
          • 328

          #5
          Ok mano nuomonė šitoje kovoje bus trumpa, neaiški ir sunkiai suprantama.

          Black_leja. Visi tie leti kadrai žiauriai gražiai sueina su muzika, labai gražiai jie ten. Tačiau man būtų jie dar gražiau suėja jei būtų buves vientisa istorija, tie visi nereikalingi veikėjai mane labai išblaškė. Visad man norisi istorijos vientisumo.

          Net. Pas tave viskas atrodo kaip kokiam filme... Be aiškios kulminacijos ar pabaigos. Trūksta man jos, bet už tave balsavau dėl aiškesnio pateikimo visko ir dėl to, kad išlaikei istorijos vientisuma, nors ir pakankamai silpniau.
          The end justifies the means.

          http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

          Comment

          • numeris14
            Narys
            • 2016 09 25
            • 50

            #6
            Vidureiksmiskai uz black_leja vaizdai, muzika viskas puiku.
            myanimelist.net profile
            myanimelist.net anime list
            myanimelist.net manga list

            Comment

            • arturs
              AZ stalkeris



              • 2009 04 22
              • 368

              #7
              Abu gan gerai pagavot dainos didingumo bangą ir ant jos plugdėt savo klipą.

              Lėja gan neįprastai pasirinko važiuoti simbolizmo keliu. Pagrindiniai motyvai begantis laikas ir atsiskyrimas. Laiko bėgimas gan paprastai pabrėžiamas laikrodžio motyvais, o visa kita dirba link atskirtumo ir vienatvės jausmo stiprinimo. Ir šitas simbolizmas pagrinde dominavo. Einant į pabaiga įkišai gamtos atgimimą(Gryžtanti šviesa į miesto griuvėsius), kas itin gerai vizualiai atrode ir buvo atgaiva po niurių ir nespalvingų scenų. Iš kart po to seka porelės susivienijimas pasirinktas kaip užbaigiamasis motyvas. Kitaip tariant pas tave itin daug prikišta idėjų, visos veikia su pasirinkta daina, dėja tarpusavyje taip galutinai ir nesusiderina.

              Net tuo tarpu yra visiška priešingybė, viskas konkretu ir nesiblaškoma. Dėja visas klipas atrodo, lyg viena didlė ižanga, ir taip nieko neišpildes užsibaigia. Viskas sukasi apie du veikėjus ir niekur nesiblaškoma. Mushishi nebūtu Mushishi, jei pas jį nedominuotu gamta kaip veikėjas. Taigi nepaisant to kad plėtojama dviejų veikėjų istorija, visas žiurovo dėmesys ir susižavėjimas yra ties gamtos didybe. Iš vienos pusės norėjosi, kad būtum ir susikoncentraves ties gamta ir jos didybe, bet iš kitos pusės sunku tai rekomenduoti žinant šaltinio statiškuma, ir kaip greitai viskas įkyrėtu matant vien tik žalumą ir tik žalumą.


              Kas liečia muzikinę sinchronizaciją.

              Pas Lėja tie visi cross-fades tiko ir veikė kol nepriėjei 0:51 dainos segmenta kur daina pradeda įgauti pagreitį ir augimą, kai tuo tarpu pas tave tesėsi tokie patys cross-fadai išskyrus 1:10 - 1:13 scenas kurios gan tiksliai tiko vaizduoti šį dainos augimą.

              Pas Net skurdžiausiai atrodo 0:16 - 0:32 segmentas, ten rodomas bėgimas visiškai neatspindi dainos. Ilgos scenos reikalauja, kad jų turinys turėtu judesį atitinkanti dainos ritmą, priešingu atveju viskas kompesuojama žaidžiant su scenų kaita.

              Nepaisant visų minusų šiek tiek labiau palaikau Lėjos ambicingą idėją priedo nežymiai savo priešininką lenkia sinchronizacija.

              Comment

              • Pagran2kas
                Forumo vilkas

                • 2013 11 23
                • 328

                #8

                KOVA BAIGTA!


                Dar vienpusiška kova į black_lejos naudą. Nežinia kas čia vyksta vis viena kova po kitos kuri vėl baigiasi triuškinančiu rezultatu. Na Net nepasiduok, visad yra galimybė atsirevanšuoti.
                P.S atsiprašau jog užtrukau su kovos pabaigos paskelbimu, buvau porai dienų išvykęs.
                Atnaujinta Statistikos Lentelė.
                The end justifies the means.

                http://myanimelist.net/animelist/Pagran2kas

                Comment

                • numeris14
                  Narys
                  • 2016 09 25
                  • 50

                  #9
                  Sveikinimai Black_leja.
                  myanimelist.net profile
                  myanimelist.net anime list
                  myanimelist.net manga list

                  Comment

                  Working...