AMV Battle: VikiChan vs aCidNevermore [PASIBAIGUS]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Abalys
    Nope!

    • 2010 07 20
    • 1137

    AMV Battle: VikiChan vs aCidNevermore [PASIBAIGUS]



    Vieną gražią pavasario dieną sugalvojau pasigrožėti bebūstančia gamta pro savo kompiuterio ekraną. Viskas sekėsi gan gerai, puikiai atsipalaidavau, jau galvojau - viskas, nenoriu kad šios gyvenimo minutės man pasibaigtu! Tik staiga... Lyg skraidantis drambliukas iš giedro dangaus parskrido ši porelė šaukdama "DAROM KOVĄ". Pagalvojau, kad nesąmonė... Gi ne maži vaikai esam. Palikime tas peštynes vaikam ar prigėrusiom dedulėm bare. O ir kas per vyras muša merginą, ką??? Rugštie, huuuuh??? Pradėjo jie tada burbuliuotis, kad ne taip supratau juos. Po ilgos diskusijos, primenančios pokalbių laidą, pagaliau man daėjo, kad jie savo šeimi*EHEM*... Techninės klaidos. Jie te nori 1x1 AMV kovos, kay?
    Taigi, VikiChan prieš aCidNevermore! Abu tiesiai vienas prie kito AMV kovų statistikoje, todėl galima tikėtis įdomios kovos! Laimėtoją žinoma kaip visada nuspręs negailestingas žiūrovų teisingumas! ...Kas už ką stato?


    AMV žanras: Veiksmas
    AMV trukmė: Nuo 1:00 iki 1:30
    AMV daina: Pendulumn - Self vs Self
    Deadline: 2013.03.25


    RINKIS TAU PATIKUSI AMV!


    VikiChan - 「Self vs Self」
    aCidNevermore - Reliving Your Nightmares


    Balsavimas vyks iki 2013.03.30
    22
    VikiChan - 「Self vs Self」
    0%
    16
    aCidNevermore - Reliving Your Nightmares
    0%
    6

    The poll is expired.

  • VikiChan
    Laido Riterė

    • 2013 01 15
    • 291

    #2
    Damn, reiks labai pasistengt. Action - ne mano žanras Na bet padarysiu viską, ką galiu ^^

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Draconica

      #3
      Mano nuomone ganėtini lygūs konkurentai. Tikrai bus įdomu. Nu bet jau daina kaip šimtas prieš tai buvusių. Kas renka dainas galėtų ir labiau pasistengti, ale iššūkis, kad būtų, nes dainą išgirsti ir jau žinai - bus "davelnia" veiksmo

      Comment

      • Squalleh
        .MØNSOON.



        • 2009 01 12
        • 1892

        #4
        Oj, jums šia daina neatsibodo dar? O_o

        Comment

        • denix2
          Visa valdžia vaizduotei!

          • 2008 04 19
          • 350

          #5
          Wait for it wait for it wait wait wait wait truputi pabodo
          Tikiuosi isburs ka nors rimtesnio... labai jau sunkiai virskinama daina
          “I reject your reality and substitute it for my own.”
          www.facebook.com/DenisO.art.

          Comment

          • Abalys
            Nope!

            • 2010 07 20
            • 1137

            #6
            Tai kokios naujienos po pirmojo savaitgalio? Ar jau pradėjote savo AMV?

            Comment

            • Rugstis
              Narys

              • 2013 01 28
              • 67

              #7
              Autorius Abalys
              Tai kokios naujienos po pirmojo savaitgalio? Ar jau pradėjote savo AMV?
              Almost done.

              Comment

              • Abalys
                Nope!

                • 2010 07 20
                • 1137

                #8
                Autorius Rugstis
                Almost done.
                Wow... That's fast :O
                Nepatingėk pašlifuoti, nes dar laiko daug yra.

                Comment

                • Rugstis
                  Narys

                  • 2013 01 28
                  • 67

                  #9
                  Autorius Abalys
                  Wow... That's fast :O
                  Nepatingėk pašlifuoti, nes dar laiko daug yra.
                  Will do.

                  Comment

                  • Abalys
                    Nope!

                    • 2010 07 20
                    • 1137

                    #10
                    Deadline, vieno iš dalyvių pageidavimu, nukeliamas į pirmadienį - kovo 25 dieną.

                    Comment

                    • Abalys
                      Nope!

                      • 2010 07 20
                      • 1137

                      #11

                      RINKIS TAU PATIKUSI AMV!


                      VikiChan - 「Self vs Self」
                      aCidNevermore - Reliving Your Nightmares


                      Balsavimas vyks iki 2013.03.30

                      Comment

                      • Draconica

                        #12
                        Pagaliau nors vienos kovos AMV buvo pateikti.
                        VikiChan - Labai vizualiai gražus darbas. Mėgavausi šiuo AMV. Sveikintina, kad nebuvo panaudotos vien populiariosios vietos, kurios jau daugeliui matytos ir išpopuliarintos (pvz, žymioji vieta su kulka tarp papų, jos nebuvo ir aš labai apsidžiaugiau). Gražūs, nenuobodūs ir neįgrystatys perėjimai, o siužeto paprastumas tiko tokiam dainos pasirinkimui (nors man daina visiškai nepatiko).
                        aCid - Be galo monotoniškas darbas. Nieko nebuvo parodyta todėl nieko ir nepamačiau. Nuobodžios vieno vaikino kovos, o vienintelė graži ir įdomi vieta kur ginklas "išsimontuoja". Iš esmės maniau, kad šis anime turi daugiau gerų vietų (aš jo nemačiusi, bet tikėjausi).
                        Trumpai tariant mano balsą ir simpatijas gauna VikiChan darbas.

                        Comment

                        • Rugstis
                          Narys

                          • 2013 01 28
                          • 67

                          #13
                          Autorius Draconica
                          Iš esmės maniau, kad šis anime turi daugiau gerų vietų (aš jo nemačiusi, bet tikėjausi).
                          Anime tai tikrai geras, gal ne tiek amv kurti.

                          Comment

                          • VikiChan
                            Laido Riterė

                            • 2013 01 15
                            • 291

                            #14
                            Sveikintina, kad nebuvo panaudotos vien populiariosios vietos, kurios jau daugeliui matytos ir išpopuliarintos (pvz, žymioji vieta su kulka tarp papų, jos nebuvo ir aš labai apsidžiaugiau).
                            Ačiū. Tiesą sakant su scene selection turėjau daugiausia darbo. Kol atrinkau tai, ko man reik, visus epizodus peržiūrėjau gal po du-tris kartus. O kai kuriose vietose man taip sunkiai sekėsi vaizdą suderint su muzika, kad scenas teko ne kartą keisti O dėl tos vietos su kulka ir papais: na.... bandžiau ją idėt, bet neprilipo prie bendro vaizdo, tai nusprendžiau jos atsisakyt.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • Moon
                              Forumo ligonis


                              • 2007 04 25
                              • 583

                              #15
                              Aaahhh tokia daina Sunkiai buvo atsikratyt musu mepo vaizdu ziurint jusu klipus. Nu ka galiu pasakyt... Didziausias trukumas turbut agresyvumo ir dinamikos stoka. Viki patiko visi tie perejimai, matos kad daugiau padirbejai ir apskritai labai patobulejai :} Tik kliuvo man kad tu greitu bugneliu nei kiek neatspindejai ir dar tas b&w kadras ne i tema >.>
                              Gerai kad bent rugstis paeme kita dainos vieta. Zinok beveik nejauciu sync pas tave >.> Viskas per daug letai vyksta, bet is tikruju su pasimegavimu perziurejau.

                              Balsuoju uz Viki, nes vis delto ji daugiau pastangu idejo i savo amv, sekmes tau kitakart Rugstie :}

                              Comment

                              Working...