Anonsas

Collapse
No announcement yet.

Anime vertimai

Collapse
 •  
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts

 • Lietuviški Anime Visiems (L.A.V)

  Lietuviški Anime Visiems (L.A.V)

  » Norime pasiūlyti Tau darbelį! Dar ganėtinai šviežia L.A.V grupė ieško vertėjų, galinčių versti iš anglų arba rusų kalbų. Esi kaip tik toks? Tai ko gi lauki, rašyk mums kuo greičiau! O gal nuo pat gimimo esi Lietuvos patriotas ir lietuvių kalbą moki daug geriau nei Tėve Mūsų? Taigi, nesidrovėk, ir siūlykis į redaktoriaus pareigas bei išmokyk visus beraščius rašyti ir kalbėti lietuviškai.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • FLCL - Furi Kuri - mankšta tavo vaizduotei

  FLCL - Furi Kuri - mankšta tavo vaizduotei

  » FLCL yra ne šiaip istorija - tai visų animacijų parodija. Žiūrėdami pastebėsite bemaž visų stilių, visų rūšių, visų piešimų anime (tarkime, „South Park‘o“ piešimo stilių, nerealias mechų bei visų action anime) parodijas ir dar daug kitų. Visas anime viena didelė parodija. Nepažiūrėti - NUODĖMĖ! Jeigu visgi dar nematėt, AZsubs jums rekomenduoja įvertinti bent dabar. ...
  Eiti prie įrašo

 • Ar tikrai prisiminimai yra kažkas tokio neapčiuopiamo?

  Ar tikrai prisiminimai yra kažkas tokio neapčiuopiamo?

  » Ar tikrai atmintis, prisiminimai, žinios yra kažkas tokio neapčiuopiamo? Masaaki Yuasa (Kemonozume, Cat Soup, Mind Game) sukurtame pasaulyje visa tai tėra daiktas, kurį galima išimti, sunaikinti, pakeisti, perkelti arba parduoti. Žmogus gyvas tol, kol turi savo prisiminimus, o toks jų sudaiktinimas tereiškia vieną. Amžiną gyvenimą. Tačiau ši privilegija priklauso tik turtingesiems. Nes kaip ir visada, viską valdo pinigai.

  ...
  Eiti prie įrašo

 • Šilta ir nuoširdi mūsų gyvenimo komedija

  Šilta ir nuoširdi mūsų gyvenimo komedija

  » Jaunas vyriokas vardu Tsuchida, tik ką baigė pedagoginį ir įsidarbino Hanamaru darželyje. Nelabai įprasta profesija jauniems vyriokams. Taigi istorija prasideda nuo pirmos Tsuchidos darbo dienos, čia jis netrukus įsitikina kad šis darbas anaiptol nebus nuobodus, kol jo grupėje bus energinga mergaičiukė vardu Anzu.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • AZsubs - anketa būsimiems savanoriams

  AZsubs - anketa būsimiems savanoriams

  » Sveiki lietuviškų anime vertimų ir AZsubs gerbėjai ir galbūt tie, kurie tik dabar susidomėjo anime vertimais į gimtąją kalbą. AnimeZonos bendruomenės savanoriai vertėjai, trumpiau AZsubs, susikūrė maždaug prieš du metus ir sėkmingai iki šios dienos tobulėjo, mokėsi iš savo klaidų bei stengėsi žiūrovams pateikti kuo kokybiškesnį, įvairesnį ir brandesnį asortimentą. Būsimiems savanoriams buvo sukurta anketa, kuri abiems pusėms palengvintų įstojimą į grupę.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Yozakura Quartet Antrasis Sezonas Pasirodys Spalį

  Yozakura Quartet Antrasis Sezonas Pasirodys Spalį

  »Mangos kūrėjas Suzuhito Yasuda, savo Twitter'yje pranešė apie naująjį anime kūrimą pagal 9-tąjį mangos tomą, kitaip tariant antrąjį sezoną, kuris bus įdėtas į prekybą šį spalį. Jis dirbo su Yozakura Quartet ~Hoshi no Umi~ projektu nuo praeitos vasaros.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Mičiko ir Hana - pasinerk į pakvaišusią kelionę

  Mičiko ir Hana - pasinerk į pakvaišusią kelionę

  » Prie anime kūrimo prisidėję režisierius Sayo Yamamoto ir Shinichiro Watanabe bei studija Manglobe jau turėjo progą dirbti drauge kurdami Samurai Champloo. Tiesą sakant jau tik pamačius OP supranti, kad šio bruožų bus galima rasti ir šiame darbe. Pati studija be pastarojo dar yra dirbusi ir su Ergo Proxy. Abu anime labai skirtingi, tačiau savaip geri, o šįkart tikriausiai eilė atėjo Michiko to hatchin, kuriame tvirtai galima išskirti vieną – tai veikėjai.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Kiašano Nuodėmės - apie gyvenimą ir mirtį

  Kiašano Nuodėmės - apie gyvenimą ir mirtį


  » Jei dar nesat matę vieno iš ryškiausių 2009 metų anime, AnimeZona ir AZsubs rekomenduoja jums nepraleisti - Casshern Sins / Kiašano Nuodėmės. Puikiai subalansuotas serialas. Ir nesvarbu, kad čia iškelti klausimai yra iš principo banalūs. Puikus anime apie gyvenimą ir mirtį. Ne tik akims, bet ir protui bei širdžiai.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • Angel's Egg - nupiešk savo istoriją

  Angel's Egg - nupiešk savo istoriją


  » Žmonės išsiuntė balandį, kad surastų jiems žemę, bet jis nesugrįžo, o galbūt surado žemę ir nusileido ant jos, o galbūt išseko ir nugrimzdo į vandenį. Galbūt jokio paukščio net nebuvo ir žmonės pamiršo kas jie yra, ir kas slepias po vandeniu. Filmas ir ypač jo pabaiga daug kam gali sukelti skirtingų asocijacijų. Panašius jausmus ir mintis taip pat sukėlė anime – Pale Cocoon.
  ...
  Eiti prie įrašo

 • VII Hellsing Ultimate OVA

  VII Hellsing Ultimate OVA

  » Paparapam papam! Štai ir išleidome naująją VII Hellsing Ultimate OVA! Kaip visada, jūsų laukia nenuviliantys kiekiai tomato ir skrajojančių protezų! Žinoma, visoms fangirl'ėms teks skaudžiai parymoti - numylėtojo Alucard'o čia nesulauksime...

  » Visgi, gausime kitų romantiškų staigmenėlių ^.^ Ach, užuot neaušinus burnos ir jūsų laiko, spust kartelį ten, kas po spoileriu guli, ir prašom mėgautis AZsubs iškeptu darbu su atpalaiduojančia ramunėlių arbata! O labai nekantriems pateikiam trumpą peržiūrą VIII Hellsing Ultimate OVA'os.
  ...
  Eiti prie įrašo
There are no articles in this category.
 
 • Laikas
 • Show
Clear All
new posts
Please log in to your account to view your subscribed posts.
Working...
👍